Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

«Намалюю цю квітку…»

. Опубліковано в Новини

«Намалюю цю квітку, і наче більше нічого немає, а воно десь береться в голові і лягає на вази, на тарелі, як зорі…» – так говорила про мальовку гончарних виробів відома малювальниця Явдоха Пошивайло.

Саме під таким гаслом в Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів пройшов майстер-клас для учасників Міжнародної Е-літньої академії гончарства для харизматиків, романтиків, диваків і діячів, яка вже вдев’яте відбувалася в Опішному.

Майстер-клас провела Ірина Мирко, малювальниця, заслужений майстер народної творчості України. Вона розповіла академістам про традиційні орнаменти опішненської гончарної мальовки: стилізовані квіти, листя, виноград, риб, птахів, фляндрівку, показала, як краще заповнювати тло виробу. На власноруч виготовлених мисках кожен з учасників майстер-класу створив свій «по-опішненськи фантастичний» малюнок, отримавши насолоду й незабутні враження.

Співробітники
Меморіального музею-садиби
гончарської родини Пошивайлів

Підпис до фото:

1-12. Учасники Міжнародної Е-літньої академії гончарства для харизматиків, романтиків, диваків і діячів у Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів. Опішне, Полтавщина. 25.06.2019. Фото Наталі Гринь

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новые игры Alawar.

Буклет/booklet

24312436524356436

Музей-садибу відчинено щодня 

з 9-00 до 17-00 год.

(п'ятниця, неділя: з 800 до 1600)

Вартість: 30,00 грн. за одну особу (віком від 18 років)
20,00 грн. за одну особу (віком до 17 років)